Enter your keyword

Black&white elegancka, wieczorowa biżuteria

Black&white elegancka, wieczorowa biżuteria

Cieszę się, że tu jesteś, oznacza to, że szukasz pięknej, nietuzinkowej biżuterii, potrzebujesz inspiracji a ja akurat mam jej niesamowitą dawkę! Chciałabym pokazać komplet, nad którym pracowałam oczywiście obok pakowania Waszych bieżących zamówień i doszywaniu nowości – w maju.

Ta biżuteria wykonana specjalne według zamówienia. Na komplet składają się kolczyki Maxi, pasująca bransoletka i elegancki – bogaty naszyjnik wszystko to utrzymane w kolorystyce black&white z delikatnym dodatkiem koloru stalowego w japońskich koralikach Toho. To wspaniałe drobinki podkreślają unikatowość i stwarzają oryginalny styl. W centrum znajduje się duży onyks z delikatnym szlifem.

Komplet sutaszowej biżuterii Black&White

Solo czy w komplecie?

Wspaniałym uzupełnieniem i wisienką na tym biżuteryjnym torcie są mleczne kryształy Swarovskiego, które idealnie wpasowują się w stylistykę. Komplet noszony w całości bransoletka, naszyjnik i kolczyki będzie niezwykle wytworny – jednak same kolczyki elegancko dopasują się do małej, czarnej sukienki, bransoletka świetnie będzie wyglądała w komplecie z maleńkimi, czarnymi kolczykami a naszyjnik może być noszony zarówno ze wszystkimi elementami kompletu jak i solo.

Elegancka bransoletka Black&White
Unikatowe zapięcie bransoletki Black&White
Kolczyki Black&White

Jeśli marzy Ci się podobna biżuteria?

Napisz:

emiliarekodzielo@gmail.com