Enter your keyword

Delikatna bransoletka i kolczyki z perełką

Delikatna bransoletka i kolczyki z perełką

Biżuteria do letnich kreacji

Latem szukamy oryginalnych dodatków do kreacji na chrzciny, na przyjęcie rodzinne, na wesele. Teraz w zamówieniach indywidualnych przeważa kolor beżowy i kremowy w połączeniu ze srebrem lub złotem. Komplety w jasnych odcieniach idealnie pasują nie tylko do ślubnych stylizacji i nie tylko do jednolitych materiałów, ale również do pięknych kolorowych sukienek, do marynarek, czy eleganckich bluzek i spódnic. Kremowy, beżowy, biały to kolory neutralne, które idealnie wpasują się do każdego innego odcienia, wspaniale wyglądają i z granatem, bordo, czerwienią czy butelkową zielenią, wymieniać można bez końca.

perłowa bransoletka wyszywana koralikami haft sutasz
Zbliżenie na detal kremowej, sutaszowej bransoletki

Komplet czy solo?

Tak elegancka biżuteria wyzwala różne emocje, kiedy ją zakładasz czujesz się wyjątkowo, ta biżuteria wyróżnia się, szczególnie jeśli jest wykonana w prezencie. Zazwyczaj jako podarunek klientki zamawiają kolczyki, jeżeli wiedzą, że osoba, która ma być obdarowywana nosi kolczyki – wybierają wtedy delikatny wzór z perłą lub kryształkiem, najczęściej z subtelną zawieszką w kształcie kropli zawieszonej na dole kolczyka. Zdarza się, że i na prezent powstaje kilka elementów w komplecie – bransoletka, kolczyki i wisiorek. Można je nosić razem jak i osobno. To jest największa wartość kilkuelementowych kompletów, do każdego stroju możemy wykorzystać czy to wisiorek, czy kolczyki czy bransoletkę. Całość jest wykonana ręcznie z największą starannością o każdy szczegół, po tylko podkreśla wartość prezentu dla drugiej osoby.

kremowe kolczyki z kroplą haftowane sutaszem
Delikatne, kremowe kolczyki z perłą i zawieszką w kształcie kropli

Na specjalne zamówienie zaprojektowałam komplet bransoletkę i kolczyki. Z kremowych bardzo jasnych pasm sutaszu, z urokliwymi perłami, wyszywane maleńkimi koralikami, które ułożyły się w urokliwą koronkę. Kolczyki miały być delikatne i lekkie, do tego nieco bardziej bogata bransoletka z podobnym motywem. Pięknie układa się na nadgarstku i wspaniale współgra z delikatnymi kolczykami. Całość ma złoty akcent w postaci pasma sutaszu oraz maleńkich złotych kuleczek.

kremowa bransoletka sutaszowa do ślubu
Bransoletka na rękę w subtelnym kolorze

Z tego co wiem, miał być to komplet na prezent dla bliskiej osoby, jednak klientce tak się spodobał, że postanowiła zostawić go sobie. To chyba największy komplement jaki mogłam otrzymać po wykonaniu zamówienia. Jeśli chcesz zamówić biżuterię, która będzie zaprojektowana specjalnie dla Ciebie napisz lub zadzwoń, czas realizacji takiego zamówienia to około 3 tygodnie.

516192243/emiliarekodzielo@gmail.com

Pozdrawiam

Em <3

komplet kolczyki i bransoletka z perłami i beżowymi sznurkami (1)komplet kolczyki i bransoletka z perłami i beżowymi sznurkami (1)
Lekkie kolczyki z perłą
bransoletka z perłą wyszywana koralikamibransoletka z perłą wyszywana koralikami
Subtelna bransoletka z perłami