Enter your keyword

Elegancka, sutaszowa kolia na szyję – komplet biżuterii

Elegancka, sutaszowa kolia na szyję – komplet biżuterii

Dla kogo?

Szyta dokładnie rok temu dla pewnej wyjątkowej osoby na bal. Do kolii powstały kolczyki, bransoletka i delikatne sztyfty. Jest to zestaw biżuterii, który doskonale nosi się wymiennie, sama bransoletka już jest bardzo efektowna i znakomicie prezentuje się np. z koralikowymi sztyftami czy sutaszowymi kolczykami. Komplet w całości został wykonany ręcznie.

czarna sutaszowa kolia
Elegancka, sutaszowa kolia

Misternie oplecione kryształki są największym atutem. Krople agatu na dole wyśmienicie wysmuklają i nadają ciekawego kształtu. Szyja i dekolt ozdobiony tak królewską biżuterią perfekcyjnie podkreśla indywidualizm osoby, która ją nosi.

Tak okazała kolia okazuje się być idealnym uzupełnieniem prostych kreacji, małej czarnej, gładkiej czy koronkowej. Niezwykle efektowna i oryginalna, powstała w jednym egzemplarzu i ma mój certyfikat unikatowości – kolejna taka nie powstanie.

Do kolii powstała bransoletka w podobnym stylu, z wygodnym sutaszowym zapięciem. Centrum zajmuje motyw kwiatu misternie skomponowany i uszyty z jedwabnych pasm.

czarna, sutaszowa bransoletka
Efektowna sutaszowa bransoletka

Jakie dodatki do tak okazałej biżuterii?

Delikatne i stonowane. Dlatego do kolii powstały małe koralikowe kolczyki na sztyfcie, w środku znajdują się kryształki w kolorze pudrowego różu – podobnych użyłam w kolii.

małe kolczyki koralikowe
Kolczyki sztyfty

Subtelne kolczyki sutaszowe na sztyfcie. Znakomicie uzupełniają się z bransoletką, ale wspaniale będą wyglądały również solo. Z delikatnie połyskującymi ceramicznymi oliwkami, szkłem czeskim, japońskim oraz kryształkami w kolorze pudrowego różu.

sutaszowe, eleganckie kolczyki
Eleganckie kolczyki sutaszowe na sztyfcie

Czerń to kolor dominujący w tym komplecie. Dodatek akcentów w postaci kryształków w pudrowym różu, nadaje lekkości. Jeżeli chcesz zobaczyć inną biżuterię wieczorową w moim wykonaniu, zapraszam Cię do zakładki Classic, to moja autorska kolekcja biżuterii wieczorowej.

Masz swój pomysł?

Jeżeli marzy Ci się idealnie dopasowana biżuteria, masz swój własny pomysł, napisz:

emiliarekodzielo@gmail.com

Razem zrealizujemy Twoje marzenie.

Em