Enter your keyword

Jeden model kolczyków wiele odsłon

Jeden model kolczyków wiele odsłon

Kolczyki z kryształkami

Niektóre modele biżuterii są ponadczasowe – piękne w swej prostocie, są eleganckie, ale też idealne do codziennych stylizacji. Kolczyki, które będą pasowały i do wieczorowej sukienki, ale też do stonowanej koszuli, marynarki czy tuniki.

W sklepie Em dwa modele otrzymały tego rodzaju odsłonę, pierwszy to model Lady – kolczyki, które możesz zamówić w dowolnym kolorze, jaki sobie zamarzysz. Na stronie dostępne są aktualnie w kolorze niebieskim, granatowym, butelkowej zieleni ze złotem, zieleni ze srebrem, czerwieni ze złotem, czerni i szarości jeśli potrzebujesz inny odcień – napisz do mnie emiliarekodzielo@gmail.com

Kolczyki Lady w kolorze szarym i butelkowej zieleni

Kolejny model, nieco świeższy, w tej chwili w sklepie są dostępne trzy warianty kolorystyczne – burgundowy, śliwkowy oraz jeżynowy, kolejne wersje kolorystyczne pojawią się niebawem. Kolczyki są nieco dłuższe niż poprzedni model, składające się z trzech sekwencji sutaszowych, wspaniale komponują się z eleganckim strojem, to zdecydowanie trendy wiosny 2021. Będą doskonałe na przyjęcie weselne, na chrzciny, czy jako elegancki i bogaty prezent urodzinowy.

kolczyki burgudnowe ze złotem
kolczyki owocowe eleganckie i długie z kryształkami
Owocowa seria, przypominająca ciepłe letnie wieczory w blasku… doskonałych przyjęć.

Wszystkie modele kolczyków są pięknie zapakowane. Biżuteria jest wykonywana ręcznie z największą starannością o każdy detal. Projekty powstają w Polsce, na Podlasiu, a dokładnie w Suwałkach.

Kolczyki z owocowej serii są inspirowane latem, jego darami, soczystymi barwami, niezapomnianymi przyjęciami, weselami, które odbywają się w ciepłe noce, w ciepłe niezapomniane noce.