Enter your keyword

Komplety Em Akcesoria na Walentynki i Dzień Kobiet

Komplety Em Akcesoria na Walentynki i Dzień Kobiet

Jak je skomponować?

Em Akcesoria to dział biżuterii delikatnej i kobiecej. Seria Relva składa się głównie z delikatnych bransoletek – ręcznie wyplatanych w technice makramy, z dodatkami takimi jak perły, złote kuleczki. Dostępne są też trzy modele kolczyków, które świetnie komponują się z pojedynczymi bransoletkami w subtelne komplety.

Dodatkowo w tej serii znajdziecie romantyczne frotki – scrunchies do włosów, które są absolutnym hitem ostatnich sezonów. Idealne na prezent, idealne do codziennych fryzur, pięknie prezentują się też na ręku. Frotki znajdziesz w dwóch wariantach – zestaw dwóch frotek w ozdobnym woreczku, zestaw trzech frotek w ozdobnym woreczku.

Taki komplet biżuterii to piękny pomysł na prezent dla minimalistki, bransoletki dostępne są w trzech kolorach: złoty, czarny, czerwony. Dowolnie komponujesz je z kolczykami według własnego uznania.

Delikatne bransoletki możesz zamówić w komplecie: 3 bransoletki – pleciona z kuleczkami, pleciona bez i sznureczek z perełką lub solo – każdy model oddzielnie, wtedy idealnie nada się na skomponowanie zestawu z innymi dodatkami modowymi tej serii.

bransoletki czarne plecione z kuleczkami i perłą

Komplet dwóch plecionych, czarnych bransoletek, ze złotymi kuleczkami oraz ozdobny woreczek z dwiema frotkami do włosów to komplet w stylu romantycznym, składający się dodatków do upięcia fryzury oraz bransoletek do noszenia na nadgarstku.

Zestaw 2 frotek i czarne plecione bransoletki Relva
zestaw frotek w stylu romantycznym, frotki zapakowane w woreczek w róże, scrunchies w kolorze beżowym, brązowym i w róże
Zestaw 3 modnych scrunchies w kolorze beż, brąz i romantyczne róże

Bransoletki są niezwykle wygodne – mają regulowane zapięcie – dopasują się do każdego nadgarstka. Bardzo wygodnie można je powiększyć jak i zmniejszyć. Każde zamówienie będzie pięknie zapakowane, to piękny pomysł na prezent dla kobiety na zbliżające się Walentynki czy Dzień Kobiet.

Wygodne zapięcie regulowane w bransoletkach Relva