Enter your keyword

Ślubny komplet biżuterii z perłami w kolorze śmietankowej bieli

Ślubny komplet biżuterii z perłami w kolorze śmietankowej bieli

Dodatki ślubne

Piękno… projekt nad którym ostatnio pracowałam 🙂W kolorze słodkiej śmietanki, niczym najlepsze włoskie lody z idealnie chrupiącym wafelkiem. Jest elegancki, z dodatkiem pereł i delikatnym złotym akcentem.

komplet biżuterii do ślubu, kremowy z dodatkiem pereł i złotym akcentem (3)
Komplet ślubnej biżuterii

Komplet składa się kremowych kolczyków z okrągłą perłą oraz wiszącą perłą w kształcie kropli, efektownego grzebienia do ślubnej fryzury na złoconej bazie oraz bransoletki z wygodnym, sutaszowym zapięciem. Całość dodatkowo wyszywana jest maleńkimi koralikami dzięki czemu biżuteria ślubna daje efekt lekkości.

komplet biżuterii do ślubu, kremowy z dodatkiem pereł i złotym akcentem (1)
Śmietankowe kolczyki dla panny młodej

Przy projektowaniu biżuterii do ślubu zawsze stawiam na indywidualne preferencje. Zależy mi by biżuteria była nie tylko piękna, ale i wygodna, dlatego staram się wypytać dokładnie jakie są oczekiwania, szczególnie jeżeli chodzi o zamówienie specjalne. W trakcie szycia możliwe są delikatne zmiany w projekcie.

komplet biżuterii do ślubu, kremowy z dodatkiem pereł i złotym akcentem (5)
Zapięcie ślubnej bransoletki

Tutaj zastosowałam zapięcie wykonane z pereł, jest bardzo wygodne w zakładaniu. Pasma sutaszu po założeniu delikatnie się zaciskają dzięki czemu całość doskonale się trzyma.

komplet biżuterii do ślubu, kremowy z dodatkiem pereł i złotym akcentem (4)
Grzebień do ślubnej fryzury

Wybór ślubnej fryzury to nie lada wyzwanie, włosy proste, fale czy loki, upięte czy rozpuszczone, romantyczne pasma czy gładki, elegancki kok. Wiele zależy od upodobań panny młodej, od kroju dekoltu sukni ślubnej, od tego czy we włosach ma być ozdoba czy nie.

komplet biżuterii do ślubu, kremowy z dodatkiem pereł i złotym akcentem (6)
Kremowe kolczyki do ślubu z perłami