Enter your keyword

Spa w domu – moje 3 niezawodne sposoby

Spa w domu – moje 3 niezawodne sposoby

Jak się przygotować? Oddeleguj domowników.

Wasza skóra potrzebuje pomocy? No cóż, jeśli masz możliwość czym prędzej zadzwoń do Twojego ulubionego hotelu ze spa, ewentualnie salonu kosmetycznego i wykup voucher… by w najbliższym czasie, kiedy wrócimy do względnie normalnego funkcjonowania móc z tego skorzystać, by już nie było żadnych wymówek. Kolejka na pewno będzie spora, nawet do salonów kosmetycznych, które cały czas działają w ograniczeniach, a co możesz zrobić teraz? Potrzebujesz szybkich zabiegów, ale takich które możesz wykonać w swoim domowym, luksusowym spa? Najlepiej we własnej łazience.

Zacznijmy od zadbania o piękny nastrój, mężczyznę wyślij na zakupy z listą odpowiednio długą, najlepiej z najukochańszymi pociechami. Jeśli się nie uda, musisz liczyć się z przerywnikiem w stylu: “mamooo…. mamoooo, ale mamoooooo!” Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić punkt pierwszy obowiązkowych przygotowań i możemy przejść do sedna powyższego wpisu. Zaraz zaraz, jeszcze aromatyczna świeca, pachnący szlafrok, ulubiona muzyka w tle i działamy. Prosta receptura jest najlepsza.

Poniżej moje 3 sposoby na domowe spa.

nagietek do aromatycznej kąpieli
Napar z aromatycznego nagietka do kąpieli
  • Na koniec kąpieli obowiązkowo peeling i tutaj mam swoich dwóch faworytów. Jeden z nich to peeling z fusów kawy oraz olejku. Kawę pic uwielbiam a miłośników tej ambrozji chyba nie muszę przekonywać, że taka mikstura z czarnych fusów pachnie bajecznie, a w połączeniu z ulubionym olejkiem (u mnie ze słodkich migdałów) daje idealnie gładką i nawilżoną skórę…
Aromatyczny peeling z fusów kawy i olejku ze słodkich migdałów
Peeling z sody

Ciekawa jestem jakie są Wasze sposoby na spa w domu?

Em