Enter your keyword

5 kompletów biżuterii na Dzień Matki

5 kompletów biżuterii na Dzień Matki

Maj pachnie piwonią…

Maj pachnie bzami i piwonią. A to miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Matki, dlatego szukamy czegoś wyjątkowego dla naszych mam. Chcemy uszczęśliwić, podziękować, wywołać uśmiech na twarzy. U mnie na pewno oprócz biżuterii, będzie jeszcze słodkie ciacho, ponieważ uwielbiam piec i eksperymentować w kuchni.

Jedną z idealnych propozycji będzie oczywiście biżuteria. Wykonana ręcznie, z małej manufaktury. Elegancko zapakowana i szykowna. Wywoła uśmiech na twarzy i sprawi wiele radości. Mogą być kolczyki solo, mogą być w komplecie z delikatną bransoletką lub efektownym wisiorkiem. A może sam wisiorek lub bransoletka?

Poniżej zobaczycie propozycje z pracowni Em Soutache. Na początek bransoletka Red Eminesense w towarzystwie ognistych, czerwonych kolczyków z kroplami agatów i kryształkami. Piękny dodatek do codziennej stylizacji jak i od święta.

Bransoletka Red Eminesence i kolczyki Cherries II

Do kolczyków Cherries wspaniale dopasuje się delikatny wisiorek Chocolate, stworzą wspaniały duet dla miłośniczek biżuterii.

Wisiorek Chocolate i kolczyki Cherries II

Maj pachnie bzami

Kolor szary jest w zupełności uniwersalny, dopasuje się do wszystkich stylizacji. Delikatna bransoletka, która stworzy zestaw z ulubionym zegarkiem czy rzemykiem oraz lekkie i subtelne kolczyki z kryształkiem. Poniżej jasny odcień szarego połączony z czarnymi kryształkami i stalowymi drobinkami. Komplet będzie idealny do energetycznych stylizacji jak i stonowanego biznes look.

Bransoletka Gray Eminesence i kolczyki Gray Clouds
Wisior Chocolate& Chilii i kolczyki Cherries

Na koniec klasyk – czerń, uwielbiamy ją prawda kobietki? Jest ponadczasowa. Która z nas nie ma małej czarnej w szafie? Do tego szpilki i delikatny blask kryształków, który doda elegancji każdej kreacji.

Bransoletka Black Eminesence i kolczyki Lady in Black Mdi

Na koniec przypominam o rabacie -20% na biżuterię z sekcji Midi, obowiązuje do 12 maja 2020. Dobrego dnia!

Em