Enter your keyword

Elegancka biżuteria do ślubnej stylizacji

Elegancka biżuteria do ślubnej stylizacji

Kolczyki i bransoletka do ślubu

Sutaszowa biżuteria do ślubu to wykonany przeze mnie elegancki i subtelny komplet ze złotymi kryształkami, beżowymi pasmami sutaszu oraz delikatnymi szklanymi kuleczkami. Kolczyki i bransoletka, stanowią komplet idealny do ślubnej stylizacji. Kolczyki są lekkie i wygodne, wykonane według tego wzoru, który jest w sklepie w innej kolorystyce.

sutaszowy komplet ślubny ze złotymi dodatkami
Sutaszowy komplet ślubny ze złotymi dodatkami

Komplet został wykonany na specjalne zamówienie, do pięknej suki z elementem koronkowym. Suknia jest niezwykle elegancka i kobieca, klientka nie przepada, za dużą i wyrazistą biżuterią, dlatego w centrum kolczyków użyłam mniejszych kryształków by całość była mniejsza i delikatniejsza. Bransoletka zawiera taką samą sekwencję sutaszową jak w kolczykach, dzięki temu tworzy idealny komplet.

sutaszowa beżowa bransoletka idealna do ślubu
Bransoletka haftowana sutaszem

Taki komplet biżuterii ślubnej idealnie pasuje do stylu rustykalnego, ślubu w stylu boho, jednak idealnie dopasuje się też do sukni w stylu glamour. Delikatnie się błyszczy – mogę go wykonać dla Ciebie w innym odcieniu, śnieżnej bieli, waniliowym, w energetycznych barwach czy z dodatkiem innych kryształków. Bransoletka jest bardzo delikatna, ale projekt może być bardziej rozbudowany, dopasowany do konkretnej sukni ślubnej.

Bransoletka na rękę ze złotymi kryształkami